Ekskluzīvu flīžu izpārdošana – atlaides līdz pat 50%

11.06.2021
All news

Iepazīstieties ar plašo izpārdošanas flīžu kolekciju klāstu flīžu noliktavas E-veikalā! Pasteidzieties – akcijas piedāvājuma preces pieejamas ierobežotā daudzumā!

Atlaides augstākās kvalitātes itāļu, spāņu un portugāļu flīzēm – HL Studija flīžu salonos Rīgā un Liepājā. Izpārdošanas piedāvājumā atradīsiet sienas flīzes, grīdas flīzes, akmens masas flīzes ar ievērojamu atlaidi. Labākās flīzes Jūsu remontam – dažādos toņos, dizainos un izmēros – kvalitatīvo flīžu salonveikalos HL Studija. 

HL Studija piedāvā simtiem flīžu kolekciju no ievērojamākajiem flīžu ražotājiem Itālijā, Spānijā un Portugālē. Pašlaik uzņēmumam HL Studija ir divi flīžu saloni: viens Rīgā un viens Liepājā, kā arī lielākā Itālijas flīžu noliktava Baltijas valstīs! HL Studija salonos Jūs atradīsiet visu veidu un pielietojuma flīzes – glancētas, matētas, strukturētas, pulētas, pārklātas ar glazūru un stiklu, kā arī flīžu un stikla mozaīku. Flīžu noliktavā – akcija, izpārdošanas piedāvājumi, īpašie piedāvājumi un atlaides flīzēm. Mūsu kolekciju klāstā atradīsiet sienas flīzes, grīdas flīzes, kas atbilst šī brīža aktuālākajām modes tendencēm: dabīgā akmens interpretācijas, dabīga koka interpretācijas, rakstainas flīzes, betona imitācijas. Tāpat piedāvājumā saglabājas klasiskas vērtības, kā: tehniski mono toņi, angļu stils, jūgendstils, un Provansas stils. Pēdējā laika īpašais jaunums – Lielformāta flīzes izmērā līdz 320x160cm! Atklāj ieguvumus un iespējas: Lielformāta flīzes.