Fragmenta Nero Ombrato (full body)

 59.50 / m2 с НДС 21%

Pilnas akmens masas flīzes no itāļu zīmola Ariostea — Fragmenta Nero Ombrato. Efektīgs dizains un augstvērtīgas ražošanas tehnoloģijas nodrošina flīžu kolekciju Fragmenta piemērotu grīdu, sienu virsmu apdarei un mūžīgu to kalpošanu. 

Артикул: P612621 Категории: , ,
 m2 
Всего плитки:
1

Цвет изделия может отличаться от представленного на картинке, а также может измениться из-за освещения в помещении. Между разными участниками может быть небольшая разница в тональности.


Не забывайте о запасе материала для облицовки плиткой! Основываясь на нашем многолетнем опыте, мы рекомендуем добавлять не менее 10% к необходимому количеству отходов плитки (10%, если плитка уложена по прямой линии, 15%, если она уложена по диагонали).


Цены на товары в интернет-магазине могут отличаться от цен в салонах плитки.

Описание

FRAGMENTA ir itāļu zīmola Ariostea pilnas akmens masas flīžu kolekcija, kas mūsu noliktavas izlasē pārstāvēta trīs dabīgā akmens toņos. Flīzes nav apdrukātas, bet gan visā tās biezumā veidotas no akmens gabaliņu masas. Ar šīs tehnoloģijas palīdzību tiek novērsts vizuālais grīdas seguma nodilums pat telpās ar visaugstāko noslodzi – īpaši sabiedriskajā, arī privātajā sektorā.

Elegantais dizains, apvienojumā ar tehnoloģiski augstvērtīgo ražošanu, šīs flīzes padara īpaši pievilcīgas modernu interjeru izveidei, kas savu aktualitāti nezaudēs mūžam.

Ievērības cienīgs, efektīgs un mūsdienu prasībām atbilstošs ir noliktavā pieejamais FRAGMENTA kolekcijas flīžu izmērs – 60x120cm lielas flīzes. Turklāt, flīzes ir ļoti izturīgas un ilgmūžīgas, piemērotas gan sienu, gan grīdu apdarei.

Детали

Габариты 60 × 120 × 10 см

Вам также будет интересно…