HL Studija āra flīžu mēneši

02.05.2023
Все актуальные новости

Ar prieku paziņojam, ka maijs un jūnijs ir HL Studija āra flīžu mēneši! 🎉 Nav noslēpums, ka flīzes ir lielisks risinājums āra segumiem, nodrošinot izturīgu un kopšanas ziņā bezrūpīgu risinājumu, ar mūžzaļu un elegantu dizainu jebkurai terasei, celiņiem vai dārzam. Lai atzīmētu āra sezonas atklāšanu, maijā un jūnijā kvalitatīvajām āra flīzēm noliktavā (akmens masas flīzēm ar strukturētu virsmu) dāvinām 10% atlaidi no pilnas cenas! Nepalaidiet garām šo iespēju izdaiļot savu ārtelpu un izveidot ideālu oāzi savai atpūtai un viesu uzņemšanai par izdevīgu cenu!

Iepazīstieties ar flīžu klāstu E-veikalā vai apmeklējiet salonus Rīgā un Liepājā, un saņemiet profesionālu konsultāciju par Jums piemērotāko risinājumu jau šodien!

Kvalitatīvas flīzes — terasēm, celiņiem, paceltajām sistēmām:

Noliktavā pieejamās flīzes ārtelpu dizainam:

Piedāvājums spēkā noliktavā pieejamajām āra flīzēm ar strukturētu virsmu no 1.05.2023. līdz 30.06.2023. Preču daudzums ir ierobežots — pieejams, kamēr prece ir noliktavā. Piedāvājums pieejams hlstudija.lv e-veikalā, HL Studija salonos Rīgā — DECCO CENTRS, Katlakalna ielā 6D, un Liepājā — t/c BigFish, Brīvības ielā 158A!