Vero Natural Chevron

 47.50 / m2 с НДС 21%

Артикул: MA8W
 • Коллекция
Категории: , ,
 m2 
Всего плитки:
1

Цвет изделия может отличаться от представленного на картинке, а также может измениться из-за освещения в помещении. Между разными участниками может быть небольшая разница в тональности.


Do not forget about the material reserve for tiling! Based on our many years of experience, we recommend adding at least 10% in addition to the required amount of tile waste (10% - if the tiles are laid in straight lines, 15% - if they are laid diagonally).


Цены на товары в интернет-магазине могут отличаться от цен в салонах плитки.

Описание

Augstvērtīgā itāļu zīmola Marazzi kolekcija Vero — solis uz priekšu tehnoloģisko inovāciju jomā, kas piedāvā mūsdienīgu, ozolkoka iedvesmotu, kolekciju. Izmantojot flīzes interjerā, iegūsiet īpaši mājīgu sajūtu, pateicoties kvalitatīvā grīdas seguma — akmens masas flīžu — ražošanas principiem un to apbrīnojamajai reālistiskajai līdzībai ozola koka materiālam — izskatā, toņos un pat tekstūrās, ko sajutīsiet pat vieglākajā pieskārienā flīzēm.

Trīs autentiski toņi flīzēm, kas pieejamas chevron jeb franču skujas (skujiņas) formātā, kas ir iecienīts parketa veids kā klasiski vēsturiskā, tā arī mūsdienīgā interjerā. Grīdas flīzes no augstvērtīgās grīdas koka dizaina flīžu kolekcijas Vero ir ilgmūžīgs risinājums ar lielisku vizuālo sniegumu un tehniskajām īpašībām. Kvalitatīvās, izturīgas akmens masas flīzes ar pretslīdes koeficientu R9 ir atbilstošas ieklāšanai virtuvē, priekšnamā (koridorā), vannas istabā, dzīvojamās telpās u.c. interjera risinājumos. 

Детали

Габариты 11 × 54 × 9 cm

Вам также будет интересно…

 • Flīžu līme Biogel No Limits 25kg (pelēka) 

   19.75 с НДС 21%
  Добавить в корзину
 • Šuvotājs Fugabella Eco Porcelana 2 kg (balts) 

   7.64 с НДС 21%
  Добавить в корзину