Lume Blue LX

 59.90 / m2 ar PVN 21%

SKU: M6RR Pielietojumi: , , ,
 m2 
Flīzes kopā:
1

Preces tonis var atšķirties no attēlā redzamās, kā arī var mainīties telpas apgaismojuma ietekmē. Dažādu partiju ietvaros iespējama neliela toņu atšķirība.


Do not forget about the material reserve for tiling! Based on our many years of experience, we recommend adding at least 10% in addition to the required amount of tile waste (10% - if the tiles are laid in straight lines, 15% - if they are laid diagonally).


Produktu cenas e-veikalā var atšķirties no cenām flīžu salonos.

Apraksts

Lume – izmērā nelielas, glazētas sienas un grīdas flīzes ar senatnīgu, Āfrikas reģionam raksturīgu, roku darba efektu no prestižā itāļu flīžu ražotāja Marazzi. Plašā krāsu variācija un dziļums, saspēlē ar gaismu, telpā ienesīs īpašu dinamiku – virtuves, vannas istabas un dzīvojamās telpās interjerā privātos projektos, un neatkārtojamu raksturu piešķirs arī sabiedriskos projektos – restorānu, viesnīcu un citu burvīgu, klientiem un darbiniekiem patīkamu telpu apdarē.

Patiesi sīvā konkurencē, kolekcija Lume atzīta par uzvarētāju internacionālajā konkursā “Archiproducts Design Awards 2019”, apdares materiālu kategorijā. 

Unikālās flīzes 6×24 cm izmēra majolikas izskata flīzes pieejamas HL Studija noliktavā trīs toņos – White, Green, Blue.

Papildus informācija

Dimensions 6 × 24 × 10 cm

Noderīgas preces

  • Flīžu līme Biogel No Limits 25kg (pelēka) 

     19.75 ar PVN 21%
    Ielikt grozā
  • Šuvotājs Fugabella Eco Porcelana 2 kg (balts) 

     7.64 ar PVN 21%
    Ielikt grozā