Jaunie produkti – dizaina balvas nominanti 2020. gadā

04.11.2020
All news

Ik gadu Eiropas un pasaules mērogā norisinās dažādi dizaina izcilības apbalvošanas pasākumi – viens no tiem ir Archiproducts Design Awards. Esam īpaši pacilāti, jo šogad nominēts rekordliels skaits HL Studija pārstāvēto ražotāju produktu. Tāpēc vēlamies pastāstīt par šiem atzītajiem produktiem, ko Jūsu nākamajā unikālajā projektā iekļaut piedāvā Eiropas labākie flīžu un santehnikas ražotāji.

 

Flīžu kolekcijas

 

CERAMICA VOGUE – FLAUTI

Ilgstošā sadarbība ar itāļu arhitektu biroju Marcante-Testa ražotājam Ceramica Vogue nesusi pavisam svaigu flīžu produktu FLAUTI – glazētas akmens masas flīzes ar 3D šarmu. Plaknes lauž gaismu dažādos virzienos, sienām piedodot dzīvīgumu un “kustību”.  Trīsdimensionālās flīzes iekļautas jau nokomplektētā kombinācijā uz sieta, kopā ar klasiskām, garenām flīzēm. FLAUTI veidos īpašu vietas personību kā dzīvojamā, tā komerciāla rakstura telpā, piemēram, restorānos, tirdzniecības salonos.

ABK – BRERA

BRERA – flīžu kolekcija, kuras dizainu iedvesmojuši Milānas prestižo, vēsturisko ēku terazzo grīdas segumi ekskluzīvajā Breras apkaimē. Dekoratīvās terazzo versijas kolekcija papildina plašo lielformāta flīžu projektu Wide&Style, iemiesojot tā pamatvērtības: izteikts raksturs, krāsas un lieli izmēri (raksturlielumi, kas līdz šim bijuši iespējami tikai tapešu formātos). Jaunākās paaudzes tehnoloģijas nodrošina izteiktu krāsu spilgtumu, augstu izturību, pielietojamību un higiēnas standartus.

LEA Ceramiche – ANTHOLOGY – EARTH

Kolekcija EARTH interpretē akmens izskatu flīzēs un ir daudzpusīga: tā paredzēta grīdām, sienām, iekštelpām un āra segumiem. Valdzinošā minerālu tekstūra ļauj izjust dabas pirmatnējo varenumu vienā pieskārienā. Rezultātā iegūts ļoti pievilcīgs materiāls pelēku un bēšu toņu paletēs, ko viscaur klāj zeltainu lāsumu raksts.

Casa dolce casa – Casamood – SENSI OF CASA DOLCE CASA

Flīžu kolekcija, kas izgatavota no dabīgām izejvielām un 60% pārstrādātiem materiāliem. SENSI ir 100% ilgtspējīga ražošanas procesa rezultāts – gan ūdens patēriņa, gan pašu saražotās (self-generated) elektroenerģijas ziņā.

SENSI OF CASA DOLCE CASA neitrālās, maigās un dabiskās krāsas un izteiktais materiāla plānums piešķir interjeram unikālu pieskaņu, savukārt nelielie, gaišie plankumi rada dekoratīvu sajūtu, ko iedvesmojis “non-colour” koncepts un graudainās tekstūras izmantošana. SENSI kodols – spēks, enerģija un cementa īpašais šarms.

Santehnika

 

CRISTINA Rubinetterie – EAST SIDE | Izlietnes jaucējkrāns

Jaucējkrāns, kas atsauc atmiņā rūpniecisko atmosfēru 70. gadu Ņujorkas loft tipa dzīvokļos. Kolekcijas nosaukumu iedvesmojusi tieši Ņujorka – tās EAST SIDE rajons. Šī produkta kontekstā jāmin knurling koncepts, kas paredz kontrastējošu materiālu izvēli (primāri taktīlā – sajūtu līmenī, vēl pirms vizuālā), kas rada unikālu pieskāriena pieredzi lietotāja rokai. Sajūtu pieredzi dizaineri aizguvuši no mehānisko priekšmetu industriālajām īpašībām.

GALASSIA – FLUTED 5131 | Izlietne

Izlietne FLUTED 5131 ir viens no produktiem augstvērtīgā, ugunsizturīgā māla produktu klāstā. Tas tiek dedzināts līdz pat 1250°C karstumam, tādējādi paaugstinot izlietnes izturību (īpaši paredzēts pielietošanai virtuvēs). Tāpat kā augstas izturības prasības, FLUTED 5131 izlietne izpilda arī augstu stilistisko pielietojamību, jo to iespējams pagriezt dažādos virzienos, tā iegūstot sev vēlamo rezultātu (rievotā un gludā puse).

GALASSIA – MEG11 5484 | Izlietne

MEG11 ir izlietne ar arhetipisku formu, kas radīs sajūtu par jau sen un labi pazīstamu formu. Pateicoties izlietnes izteikti unikālajam un pārdomātajam dizainam, šim produktu piemīt augstas pielietojamības iespējas, kur tā brīnišķīgi iederēsies kā vannas istabā, virtuvē, veļas istabā, tā arī pat ārā.

Ieskaties produktu klāstā un atrodi sev piemērotāko – iespējams, kādu no šīm 2020. kolekcijām! Uzzini vairāk, sazinoties ar mūsu zinošajiem speciālistiem!