Sirsnīgas atlaides


Pasteidzieties!

Tikai 10.-20.02.23. – sirsnīgas atlaides visām grīdas flīzēm, kas pieejamas HL Studija plašajā noliktavā. Īpaša -20% atlaide visām akmens masas grīdas flīzēm, kas pieejamas uzreiz, noliktavā. Augstvērtīgas flīzes – tikai no prestižiem un atzītiem ražotājiem Eiropā – Atlas Concorde (ITA), Marazzi (ITA) u.c. Iepazīties ar HL Studija kvalitatīvo un izturīgo flīžu piedāvājumu iespējams flīžu e-veikalā un salonos Rīgā (t/c DECCO CENTRS), Liepājā (t/c BIGFISH). Atlaides nesummējas.

Grīdas flīzes

Grīdas flīzes piemērotas lielākai noslodzei – šādam pielietojumam visatbilstošākās ir akmens masas flīzes. Tās ir pieejamas ar dažādiem pretslīdes un pretnodiluma pakāpēm, tādēļ izvēloties flīzes ir būtiski apsvērt telpas lietošanas nolūku un intensitāti. Vadoties pēc telpas interjera un telpas dizaina, grīdas flīzes var saskaņot ar sienas flīzēm, vai kontrastēt tās un veidot pievilcīgas krāsu kombinācijas. Izmantojot dažāda izmēra un formas flīzes, ar grīdas flīzēm iespējams spēlēties ar cilvēka maņām – liela izmēra flīzes ļauj mazām telpām izskatīties lielākām, bet grīdas flīžu izklāšana 45 grādu leņķī palīdz novērst uzmanību no telpas šauruma, tāpat arī piedot šauriem gaiteņiem un citām telpām plašuma ilūziju.

Apmeklējiet flīžu salonus Rīgā un Liepājā!

Mūsu zinošie un profesionālie flīžu speciālisti gaidīs Jūs HL Studija flīžu salonos, un palīdzēs izvēlēties tieši Jums piemērotāko risinājumu! Salonos iespējams apskatīt visas noliktavā un pēc speciāla pasūtījuma pieejamās flīzes un to paraugus, kvalitatīva parketa, dažādu paklājflīžu un ekskluzīvas santehnikas ekspozīciju, un iedvesmoties augstvērtīgām un gaumīgām interjera pārvērtībām. Salons Rīgā – t/c DECCO CENTRS, salons Liepājā – t/c BIGFISH. Sazinieties ar mums vai apskatiet salonu atrašanās vietas: