3 idejas mūsdienīgām flīžu kombinācijām

11.07.2023
Visi jaunumi

Vai, veidojot vannas istabas, virtuves vai dzīvojamo telpu dizainu, lielajā daudzveidībā ir sarežģīti izvēlēties īsto flīžu segumu kombināciju grīdām, sienām un akcentiem? Ja esiet dizainers, arhitekts vai kāds, kuram mājas iekārtošana ir aktuāls temats, tad šis raksts Jums būs īpaši noderīgs! HL Studija speciālisti ar ilggadēju pieredzi ir izveidojuši 3 šobrīd aktuālas flīžu kombinācijas – idejas, kas iedvesmos mājokļa pārvērtībām!

Ekskluzivitāte un spēle ar materiāliem

Zilās Lume flīzes lieliski iedresēsies teju jebkurā interjerā, ieņemot galvenā akcenta lomu. Flīzes veidos īpaši elegantu kopskaņu ar tādu klasisku materiālu interpretācijām kā tumšu Vero Chevron koka parketa “skujiņu” un Boost Tarmac betona iedvesmotajām flīzēm.  

Modernisms

Šī brīža aktualitātes – modernisma iedvesmotajos interjeros – zaļās Zellige flīzes sienām veidos izcilu saspēli ar melniem, matētiem akcentiem – santehnikā un aksesuāros. Tā tiks radīts vannas istabas dizains, kas būs ar īpašu “odziņu”, taču aktuāls gadu desmitiem. Grīdām izvēlēts lielisko flīžu Boost Pearl tonis, kas palīdzēs izcelt un sabalansēt akcentflīzes.

Niansēta kompozīcija ilgmūžīgai izsmalcinātībai

Šādu efektu iespējams iegūt, apvienojot Ceppo di Gre akmens iedvesmotās flīzes grīdai ar baltajām, autentiskumu izstarojošajām Lume flīzēm. Tās var kombinēt ar pelēku betona faktūru flīzēs (Boost) vai citās virsmās, gaišu koka parketa interpretāciju (Vero Chevron) un zeltītiem un metāliskiem maisītājiem, aksesuāriem, un baltu keramisko santehniku.

Nāciet uz HL Studija flīžu saloniem Rīgā (t/c Decco Centrs) un Liepājā, kur mūsu zinošie speciālisti palīdzēs izvēlēties tieši Jums atbilstošāko no plašā 600+ flīžu veidu klāsta noliktavā, vai pasūtīt jebkuras flīzes no mūsu daudzveidīgajiem ražotāju katalogiem!-->