Pasūtījumi e-veikalā


 1. Iepirkšanās HL Studija e-veikalā:

  1. Izvēlieties preci, toni un apjomu (tas tiks automātiski noapaļots līdz kvadrātmetru skaitam, kas atbilst pilnu flīžu skaitam).
  2. Atzīmējiet vēlamo saņemšanas vietu un apmaksas veidu.
  3. Nosūtiet pieprasījumu, ievadot pasūtījumam nepieciešamo kontaktinformāciju (uzzināt vairāk par datu apstrādi iespējams šeit).
  4. Sagaidiet apstiprinājumu no klientu konsultanta (ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā) par preces pieejamību. Jums var tikt lūgts precizēt plānoto apmaksas un saņemšanas veidu.
  5. Apmaksājiet pasūtījumu, balstoties uz izvēlēto apmaksas veidu.
  6. Saņemiet apmaksātā pasūtījuma apstiprinājumu un dodieties saņemt preci Jūsu norādītajā vietā.

 

 1. Apmaksa

Apmaksāt pasūtījumu pēc tam, kad mūsu klientu konsultants ir apstiprinājis materiālu pieejamību noliktavā, ir iespējams divējādi:

 • Ar pārskaitījumu uz SIA H&L Studija bankas kontu:

SIA H&L Studija
Vienotais Reģ. Nr. 42103025231
PVN maksātāja numurs LV42103025231
Juridiskā adrese: Katlakalna iela 6D, Rīga, LV – 1073
Banka: AS „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Norēķinu konta Nr. LV14HABA0551016040655

Maksājuma mērķī/uzdevumā ir jānorāda apmaksājamā rēķina numurs.

 

 • Salonos Rīgā un Liepājā (ar norēķinu karti vai skaidrā naudā)**
  • HL Studija salonā Rīgā – Katlakalna ielā 6D, interjera kvartālā DECCO CENTRS
   (!) Jūsu ievērībai – apmaksa pie saņemšanas Rīgas noliktavā Mazlēpju ielā 16 k-2 nav iespējama – to izdarīt ir iespējams salonā Katlakalna ielā 6D vai ar pārskaitījumu.
  • HL Studija salonā Liepājā – Brīvības ielā 158a, Big Fish Dzīvesstila noliktavā

Kontaktinformācija un aktuālā informācija par darba laiku pieejama šeit.
**Salona apmeklējums iespējams, saskaņā ar aktuālajiem valstī noteiktajiem COVID-19 ierobežojumiem – sākot no 11.10.2021. – ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

 

 1. Saņemšana:

Pasūtījuma saņemšana iespējama kādā no HL Studija noliktavām, darba dienā, darba laikā:

 

*(!) Atgādinām, ka apmaksa Rīgas noliktavā nav iespējama – to izdarīt ir iespējams tikai DECCO CENTRS salonā vai attālināti – ar pārskaitījumu.

Pasūtījumi ir jāizņem 5 darba dienu laikā pēc maksājuma apstiprinājuma. Pretējā gadījumā var tikt piemērota uzglabāšanas maksa (atkarībā no pasūtījuma apmēra 10 – 100  EUR/dienā).

 

Kontaktinformācija un aktuālā informācija par darba laiku pieejama šeit.

 

 1. Atteikuma tiesības:

Atsaucoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no saņemšanas brīža, nesniedzot nekādu pamatojumu, atkāpties no distances līguma (no distances līguma veidā pasūtītās preces vai pakalpojuma).

Lai izmantotu atteikuma tiesības un atgrieztu preces, Jums:

 1. Jāaizpilda atteikuma veidlapa***, un jānosūta tā uz [email protected] vai [email protected]  (atkarībā no izsniegšanas vietas) pirms preču atgriešanas;
 2. Jāatgriež preces pilnā apjomā, kāds tas norādīts pavadzīmē (-ēs) un tādā vizuālā un tehniskā stāvoklī, kādas tās tikušas izsniegtas noliktavā (bez jebkādām lietošanas, montāžas vai griešanas pazīmēm);
 3. Jāatgriež preces noliktavā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no to saņemšanas brīža, kopā ar izdrukātu, aizpildītu atteikuma veidlapu***.

SIA H&L Studija, bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad tikusi saņemta atgriešanas veidlapa un preces noliktavā, pavadzīmē norādītā, klienta samaksātā naudas summa tiks atgriezta uz maksātāja bankas kontu vai atmaksāta skaidrā naudā.

 

*** Atgriešanas veidlapa Rīgas noliktavai / Atgriešanas veidlapa Liepājas noliktavai

 

Vairāk informācijas par atgriešanas tiesībām: Patērētāju tiesību aizsardzības likums un Patērētāju tiesību aizsardzības centra mājaslapa.

 

 

 

-->