Par mums


HL Studija ir uzņēmums ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi flīžu mazumtirdzniecībā, vairumtirdzniecībā un darbā ar lieliem būvniecības projektiem, sadarbojoties ar arhitektiem, dizaineriem un būvniecības kompānijām.

HL Studija piedāvā simtiem flīžu kolekciju no ievērojamākajiem flīžu ražotājiem Itālijā, Spānijā un Portugālē. Pašlaik uzņēmumam HL Studija ir divi flīžu saloni: viens Rīgā un viens Liepājā, kā arī lielākā Itālijas flīžu noliktava Baltijas valstīs! HL Studija salonos Jūs atradīsiet visu veidu un pielietojuma flīzes – glancētas, matētas, strukturētas, pulētas, pārklātas ar glazūru un stiklu, kā arī flīžu un stikla mozaīku. Mūsu kolekciju klāstā atradīsiet flīzes, kas atbilst šī brīža aktuālākajām modes tendencēm: dabīgā akmens interpretācijas, dabīga koka interpretācijas, rakstainas flīzes, betona imitācijas. Tāpat piedāvājumā saglabājas klasiskas vērtības, kā: tehniski mono toņi, angļu stils, jūgendstils, un Provansas stils. Pēdējā laika īpašais jaunums – Lielformāta FLĪZES IZMĒRĀ līdz 320x160cm! Atklāj ieguvumus un iespējas: Lielformāta flīzes.

Mūsu konsultanti no lielā piedāvājumu klāsta palīdzēs izvēlēties tieši Jums piemērotāko, jo HL Studijas noliktavā ir vairāk nekā 5000 dažādu produkciju veidu – gan flīžu, gan to dekoru. Turklāt daudzajos katalogos Jūs varat pasūtīt jebkuru flīzes modeli, un HL Studija to piegādās tieši Jums.

HL Studija gadu gaitā realizējusi virkni nozīmīgu objektu sabiedriskajā sektorā, tai skaitā Hilton Garden Inn Riga, Z Towers, Philosophers Residence, t/c SĀGA, Park Inn by Radisson Rīga Valdemāra, REVAL HOTEL LATVIA renovācija, ARĒNA RĪGA, lielveikals ELKOR PLAZA, lielveikali RIMI Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, Latvijas Kuģniecības biroja ēka, daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas Meijas fasāde Stopiņu ielā, Rīgā, viesnīca Elefant Hotel Rīgā, spa salons Taka SPA Rīgā, viesnīca Promenāde Liepājā, Liepājas Olimpiskais sporta centrs un citus objektus. Sadaļā Realizētie objekti ir apskatāma virkne paveikto objektu fotogrāfiju.

Pēdējos gados, orientējoties uz projektu segmentu, HL Studija piedāvā jaunas produktu grupas: dabīgo akmeni – granītu, marmoru, travertīnu, oniksu. Papildus pieejami citi grīdas segumi: linolejs, parkets un paklāji.

Mūsu mazumtirdzniecības klientiem kopā ar uzņēmumu Aile Grupa piedāvājam augstas kvalitātes logus un to montāžu. HL Studija piedāvāto logu veidi: alumīnija logi un koka/alumīnija logi.