Par mums


HL Studija ir uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi flīžu mazumtirdzniecībā, vairumtirdzniecībā un darbā ar lieliem būvniecības projektiem, sadarbojoties ar arhitektiem, dizaineriem un būvniecības kompānijām. HL Studija produktu klāstā ir augstvērtīgi apdares materiāli – flīzes, parkets un citi grīdas segumi, kā arī HL Studija Latvijā ražotās koka-alumīnija stiklotās konstrukcijas.

Augstvērtīgi apdares materiāli no prestižiem Eiropas ražotājiem

HL Studija piedāvā simtiem flīžu kolekciju no ievērojamākajiem flīžu ražotājiem Itālijā, Spānijā un Portugālē. Pašlaik uzņēmumam HL Studija ir divi flīžu saloni: viens Rīgā un viens Liepājā, kā arī lielākā Itālijas flīžu noliktava Baltijas valstīs! HL Studija salonos Jūs atradīsiet visu veidu un pielietojuma flīzes. Glancētas, matētas, strukturētas, pulētas, pārklātas ar glazūru un stiklu, kā arī flīžu un stikla mozaīku. Mūsu kolekciju klāstā atradīsiet flīzes, kas atbilst šī brīža aktuālākajām modes tendencēm: Dabīgā akmens interpretācijas, dabīga koka interpretācijas, rakstainas flīzes, betona imitācijas. Tāpat piedāvājumā saglabājas klasiskas vērtības, kā: tehniski mono toņi, angļu stils, jūgendstils, un provansas stils. Pēdējā laika īpašais jaunums – apjomīgās, izturīgās un daudzfunkcionālās Lielformāta flīzes izmēros līdz 320x160cm!

Mūsu flīžu speciālisti no plašā piedāvājumu klāsta palīdzēs izvēlēties tieši Jums piemērotāko. HL Studijas noliktavā ir vairāk nekā 5000 dažādu produktu veidu – gan flīžu, gan to dekoru. Turklāt daudzajos katalogos Jūs varat pasūtīt jebkuru flīzes modeli, un HL Studija to piegādās tieši Jums.

Realizētie projekti Latvijā un pasaulē

HL Studija gadu gaitā realizējusi virkni nozīmīgu objektu sabiedriskajā sektorā. Tai skaitā – Hampton by Hilton Riga Airport, Hilton Garden Inn Riga, Zunda Towers, Philosophers Residence, t/c SĀGA, Park Inn by Radisson Rīga Valdemāra, REVAL HOTEL LATVIA renovācija. ARĒNA RĪGA, lielveikals ELKOR PLAZA, lielveikali RIMI Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, Virši DUS/veikali visā Latvijā. Latvijas Kuģniecības biroja ēka, daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas Meijas fasāde Stopiņu ielā, Rīgā, viesnīca Elefant Hotel Rīgā. Spa salons Taka SPA Rīgā, viesnīca Promenāde Liepājā, Liepājas Olimpiskais sporta centrs un citus objektus. Sadaļā Realizētie objekti ir apskatāma virkne paveikto objektu fotogrāfiju.

Pēdējos gados, orientējoties uz projektu segmentu, HL Studija piedāvā ekskluzīvas produktu grupas – dabīgo akmeni – granītu, marmoru, travertīnu, oniksu. Papildus pieejami citi grīdas segumi: linolejs/LVT, parkets un paklāji/paklājflīzes.

Latvijā ražotas, kvalitatīvas koka-alumīnija stiklotās konstrukcijas

HL Studija gadiem specializējas arī koka-alumīnija stikloto konstrukciju projektēšanā, ražošanā, piegādē un montāžā. Produktu portfelī ietilpst augstākās kvalitātes koka-alumīnija logi, durvis (bīdāmas durvis, salokāmas durvis), fasādes stiklotās konstrukcijas un īpašie risinājumi. Aicinām Jūs ieskatīties stikloto konstrukciju realizēto objektu galerijā!