Lielformāta flīzes


Lielformāta flīzes – īpaši mūsdienu prasībām radīts risinājums. Tas nodrošina 100% autentisku akmens izskatu un, tehnisko īpašību ziņā, ievērojami apsteidz atveidojamo materiālu.

Šīs īpaši liela izmēra akmens masas flīzes, pieejamas izmērā līdz 3,20m. Flīžu neatkārtojamās īpašības, īpaši to augstā izturība, antibakteriālā, viegli kopjamā virsma un augstākās kvalitātes apdruka, ir tās, kas padara lielformāta flīzes par izcilu materiālu teju jebkuras virsmas apdarei.

Tehnoloģiski attīstītais risinājums no prestižākajiem Eiropas – galvenokārt, Itālijas – flīžu ražotājiem, nodrošina izturīgu augstākās kvalitātes materiālu. Lielformāta flīzes ir izcils risinājums virtuves virsmām, sienām, grīdām, mēbeļu apdarei, arī āra apdarei un ventilējamām fasādēm.

Galvenie ieguvumi

1. Augsta funkcionalitāte

Šīs lielā izmēra flīzes iespējams izmantot grīdām, sienām, terasēm, kā arī mēbeļu (piem., virtuves iekārtu) apdarei, iegūstot vienotu, pilnīgi sinhronu koptēlu. Tādā veidā telpa, neatkarīgi no tās lieluma, izskatīsies ievērojami plašāka un gaisīgāka.

2. Reālistisks materiāla efekts

Tehnoloģiski attīstītā apdruka nodrošina perfektu interpretāciju šobrīd tik populāro dabas materiālu tekstūrām: marmoram, terazzo, anodētam metālam, oniksam, betonam, koka dēļiem, kā arī dažādām stilizētām apdrukām. Flīzēm pieejami vairāki dizaini jeb faces ar niansētām atšķirībām – tieši, kā konkrētā materiāla referencei. Taču, pretēji atveidojamajam materiālam, flīzes nodrošina pilnīgu dizaina kontroli, lai vizuālo efektu var atkārtot vairāku virsmu starpā un veiksmīgāk salāgot, atbilstoši vēlamajam interjeram vai āra dizainam.

3. Vienkārša kopšana

Lielformāta flīžu apdare virsmām ir ideāli piemērota cilvēkiem ar dinamisku dzīvesveidu, mazu bērnu vecākiem, kā arī mājdzīvnieku īpašniekiem. Flīžu virsma ir antibakteriāla un viegli tīrāma. Izvēloties lielformāta flīzes, samazināsies savstarpējo šuvju daudzums, tā atvieglojot šuvju tīrīšanu nākotnē.

4. Ilgi kalpo un ir videi draudzīgas

Lielizmēra flīzes ir ļoti izturīgs apdares materiāls, kas, atbilstoši izvēlēts un uzstādīts, kalpos visu Jūsu mūžu. Tās neuzsūc mitrumu, atgrūž traipus un ir izturīgas pret ārējo ietekmi: skrāpējumiem, lielām temperatūras svārstībām un pat uguni. Turklāt ražotāji, ar ko sadarbojamies, ievēro Pasaulē atzītus ilgtspējības principus un ekoloģiskās vadlīnijas.

Pielietojums interjerā un eksterjerā

Lielformāta flīžu funkcijas ir tik daudzveidīgas, ka tās pārtop:

  • virtuves virsmās,
  • mēbeļu apdarē (t.sk. liektām virsmām),
  • durvju un pakāpienu apdarē,
  • ēku fasādēs (piem., populārajām un Latvijas klimatam atbilstošajām ventilējamām fasādēm),
  • terašu grīdas un citos āra segumos,

kas papildina jau labi zināmo pielietojumu:

  • sienu un grīdu apdarē.

Lielformāta flīzes noliktavā

Ieskatieties mūsu lielformāta flīžu noliktavas piedāvājumā, kurā atradīsiet augstvērtīgus materiālus daudzveidīgās dizaina variācijās – klasiski balts un melns marmors, betons, anodēts metāls un citi populāri dizaini. Ilgmūžīgās un kvalitatīvās flīzes pieejamas par īpašām cenām sākot no 87.90 EUR, ir pieejamas uz vietas, mūsu flīžu noliktavās Rīgā un Liepājā.

Lielformāta flīžu realizētie projekti

Mūsu vairāk 30 gadu ilgajā uzņēmuma darbības laikā, esam realizējuši bagātīgu projektu apjomu dzīvojamajā, publiskajā un komerciālajā sektorā, tai skaitā arī projektus, kuros integrētas lielformāta flīzes. Aicinām nelielu daļu no tiem apskatīt referenču sadaļā, lai gūtu vērtīgas idejas tieši savam nākamajam projektam!

Apskatiet flīzes salonos Rīgā un Liepājā!

Nāciet uz HL Studija flīžu salonu kvartālā DECCO CENTRS (Rīgā) vai t/c BIG FISH (Liepājā), kur mūsu zinošie speciālisti palīdzēs izvēlēties tieši Jums atbilstošāko no plašā flīžu noliktavas piedāvājuma, vai pasūtīt jebkuras flīzes no mūsu daudzveidīgajiem ražotāju katalogiem!

-->