Jaunākās flīžu kolekcijas noliktavā

19.04.2022
Visi jaunumi

Atbildot uz klientu pieprasījumu un iedvesmojoties no aktuālajām tendencēm interjera dizainā, esam papildinājuši flīžu noliktavas klāstu ar vairākiem jauniem flīžu dizainiem. To vidū pieejamas sienas flīzes, grīdas flīzes un dekoratīvas flīzes no prestižākajiem HL Studija pārstāvētajiem Eiropas ražotājiem – Atlas Concorde un Marazzi (Itālija). Apskatiet visas jaunākās flīzes noliktavā, ritinot tālāk!

Būtiskākie ieguvumi, izvēloties flīzes no HL Studija noliktavas piedāvājuma:

 • Labākā iespējamā cena.
 • Saņemšana uzreiz – flīzes iespējams saņemt tajā pašā dienā, salīdzinot ar speciālā pasūtījuma flīzēm no ražotāju noliktavām (~2 nedēļas).
 • Nozares ekspertu atlasīts flīžu piedāvājums:
  • pasaulē atzītas šī brīža aktualitātes,
  • ilgmūžīga dizaina materiāli, kas būs aktuāli vairākas desmitgades.

1. LUME

Lume – izmērā nelielas, glancētas flīzes sienām ar roku darba efektu no prestižā itāļu flīžu ražotāja Marazzi. Flīžu kolekcijas iedvesma – zīmīgie 20.gs. modernisma interjeri, kas flīzes padara piemērotas mūsdienīgiem interjeriem, modernisma, skandināvu un Art Deco stila interjeriem.

Flīzes būs lielisks akcents virtuves sienām un paneļa izveidei, sienām vannas istabās, kā arī citu privāto un komerciālo telpu apdares risinājumos. Plašā krāsu variācija un dziļums, saspēlē ar gaismu, telpā ienesīs īpašu dinamiku.

Patiesi sīvā konkurencē, kolekcija Lume atzīta par uzvarētāju internacionālajā konkursā “Archiproducts Design Awards 2019”, apdares materiālu kategorijā. 

Unikālās 6×24 cm izmēra majolikas izskata flīzes pieejamas HL Studija noliktavā trīs toņos – White, Green, Blue.

2. VERO CHEVRON

Ozolkoka iedvesmotā kolekcija VERO no Marazzi ir solis uz priekšu tehnoloģisko inovāciju jomā, kas rezultējas izturīgās un kvalitatīvās akmens masas flīzēs ar pārsteidzoši dabīgu un reālistisku koka dēļu izskatu chevron veidolā (saukts arī par franču skujiņu).

Flīžu “dēļi” pieejami noliktavā 3 izsmalcinātos toņos – no klasiski gaiša līdz piesātināti tumšam tonim.

3. ZELLIGE

Zellige – izmērā nelielas, glancētas sienas flīzes, kuru dizainu iedvesmojušas agrākās keramikas tradīcijas. To unikālā virsma sniedz ar rokām darinātu keramikas flīžu efektu, kas interjerā rada īpašu autentiskumu. Tās lieliski papildinās kā izteikti mūsdienīgus un modernisma iedvesmotus interjerus, tā arī vēsturisku stilu interjerus.

Kolekcijas Zellige sienas flīzes: Unikālās un augstvērtīgās 10×10 cm izmērā, pieejamas HL Studija noliktavā!

4. VERO

Klasiskā ozolkoka parketa iedvesmotā kolekcija VERO no Marazzi ir solis uz priekšu tehnoloģisko inovāciju jomā. Mūsdienīgā ražošanas procesā tiek iegūtas izturīgas un kvalitatīvas akmens masas flīzes ar pārsteidzoši dabīgu un reālistisku koka dēļu izskatu.

120x20cm flīžu “dēļi” pieejami noliktavā 3 izsmalcinātos toņos – no klasiski gaiša līdz piesātināti tumšam tonim.

5. D_Segni

Dažādu ģeometrisku, ziedu, klasisku un metropolītisku motīvu mikss – tā raksturojama jaunā D_Segni flīžu kolekcija no ražotāja Marazzi. Noliktavā pieejamās D_Segni kolekcijas flīzes grīdām un sienām pieejamas plaši pielietojamā 20x20cm izmērā.

Ekspertu atlasītie raksti – no mierīgiem līdz ekspresīviem, pat drosmīgiem – šo apdares materiālu padara par lielisku izvēli jebkura interjera iedzīvināšanai.

6. ceppo di gre

Akmens dizaina flīzes, kas atveidotas pēc elegantā Ceppo di Gré – tipiska Itālijas ziemeļu daļā iegūta akmens veida, kas zināms ar tā unikālo izskatu. Noliktavā pieejamās flīzes – divos viegli pieskaņojamos, vēsi pelēkos toņos. Flīžu pielietojums – grīdas flīzes, sienas flīzes, flīzes terasēm/āra segumiem.

7. Carácter

Godalgotā flīžu kolekcija interjera un āra virsmu apdarei – Carácter. Šajā Marazzi kolekcijā iekļautas mūsdienu prasībām atbilstošas akmens masas flīzes ar plašām pielietojuma iespējām.

Carácter – flīzes ar progresīvām tehnoloģiskajām īpašībām:

 • Antibakteriālas, ar izcilām higiēniskajām īpašībām: flīzes virsma atgrūž līdz 99,9% baktēriju u.c. kaitīgo mikroorganismu
 • Ar uzlabotām pretslīdes īpašībām: flīzes ir īpaši piemērotas grīdas apdarei, jo ir papildinātas ar StepWise™ risinājumu, kas samtainu virsmu apvieno ar augstu pretslīdes koeficientu – R11C
 • Ilgtspējīgas: 40% produkta ir izgatavoti no otrreiz pārstrādātiem materiāliem.

Kolekcija ieguvusi vairākus zīmīgus apbalvojumus: 

 • 1. vieta nominācijā “Labākais grīdas seguma materiāls” 
  (MUUUZ International Awards (FRA))
 • 1. vieta nominācijā “Labākais dizains mājai” 
  (Wallpaper Design Awards 2021 (UK)).

8. Brave

Augstvērtīgas akmens interpretācijas flīzes Brave no Atlas Concorde – kvalitatīvam āra dizainam – flīzes piemērotas terasēm, lieveņu, kāpņu u.c. āra segumu apdarei, kā arī sienu un grīdu apdarei interjerā. Ārkārtīgi reālistisku akmens sajūtu flīzēm sniedz pārdomātais dizains, ietverot dzīslojumu un dabā vērojamo akmens unikālo toņu nokrāsu variāciju. Noliktavā pieejamas Brave flīzes trīs toņos un divos izmēros – 30×60 un 60×60 cm.

9. Lims

Šobrīd tik aktuālā kaļķakmens (limestone) dizaina iedvesmota akmens masas flīžu kolekcija Lims, kas piemērota grīdu un sienu apdarei. Izturīgas, kvalitatīvas, ar lieliskām tehniskajām īpašībām. Izcils apdares materiāls siltos toņos, kas radīs mājīgu un ilgmūžīgu interjeru jebkurā telpā – virtuvē, vannas istabā, gaitenī, dzīvojamās telpās u.c.

Kolekcijas Lims ietvaros, pēc īpaša pasūtījuma iespējams iegūt arī lielformāta flīzes izmērā līdz 120×278 cm, flīzes ar dažādām īpašām tekstūrām un flīzes āra apdarei – strukurētas, 20mm biezumā.

Starp speciālistu izvēlētajiem noliktavā pieejamo flīžu dizainiem ierindojas gan klasiska stila flīzes, gan dabīgo materiālu interpetācijas – dažāda veida akmens un koka dizaina flīzes. Tāpat arī pēdējo gadu “trends” – ar rokām darinātu flīžu izskats un flīzes ar ģeometriskiem rakstiem.

HL Studija itāļu flīžu noliktava – lielākā visā Baltijā! Mūsu noliktavas klāstā atradīsiet simtiem dažādu flīžu veidu no Eiropas prestižākajiem ražotājiem. Apmeklējiet flīžu salonu DECCO CENTRS kvartālā vai t/c BigFish, kur mūsu speciālisti palīdzēs atrast piemērotākos risinājumus tieši Jums!

Citi jaunumi e-veikalā:-->