Lielformāta flīzes

Lielformāta flīzes – plaši pielietojamas un izturīgas akmens masas flīzes, kas pieejamas izmērā no 1,20 m līdz pat 3,20 m, un 6 mm plānumā. Priekšrocības:

1. Augsta funkcionalitāte – lielā izmēra flīzes iespējams izmantot grīdām, sienām, terasēm un pakāpieniem, kā arī mēbeļu (piem., virtuves mēbeļu) apdarei, iegūstot vienotu, pilnīgi sinhronu koptēlu. Tādā veidā telpa izskatīsies plašāka un gaisīgāka.

2. Reālistisks materiāla efekts – tehnoloģiski attīstītā apdruka nodrošina perfektu interpretāciju šobrīd tik populāro dabas materiālu tekstūrām: marmoram, terazzo, anodētam metālam, betonam un koka dēļiem.

3. Vienkārša kopšana – Lielformāta flīžu apdare ir ideāli piemērota cilvēkiem ar dinamisku dzīvesveidu, mazu bērnu vecākiem, kā arī mājdzīvnieku īpašniekiem. Flīžu virsma ir antibakteriāla un viegli tīrāma.

4. Ilgi kalpo un ir videi draudzīgas – Lielizmēra flīzes ir izturīgs apdares materiāls, kas, atbilstoši izvēlēts un uzstādīts, kalpos visu Jūsu mūžu. Tās neuzsūc mitrumu, atgrūž traipus un ir izturīgas pret ārējo ietekmi: skrāpējumiem un lielām temperatūras svārstībām. Turklāt ražotāji, ar ko sadarbojamies, ievēro Pasaulē atzītus ilgtspējības principus un ekoloģiskās vadlīnijas.


Rāda visus 16 rezultātus