Bezmaksas online kursi: Arhitektūra un interjera dizains

20.03.2020
Visi jaunumi

Esam apkopojuši brīvpieejas online kursus angļu valodā, kas īpaši noderēs tiem, kuriem interesē papildināt zināšanas par interjera dizainu, arhitektūru un pilsētplānošanu. (Saraksts aktuāls 22.04.2020.)

 

Apgūstiet un izpētiet galvenos zinātniskos principus, tehnoloģijas un analīzes paņēmienus, lai veidotu ērtu interjeru, vienlaikus samazinot enerģijas patēriņu un ar to saistīto ietekmi uz klimata pārmaiņām.

 

Ievads par vienu no aizraujošākajiem arhitektūras pieminekļiem – gotikas katedrālēm. Pētīsiet mākslu, literatūru, intelektuālo dzīvi, ekonomiku un jaunos sociālās sistēmas, kas radās katedrāļu laikā un kas bija tik nozīmīga pilsētu atdzimšanas sastāvdaļa 12. un 13. gadsimtā.

 

Noskaidrojiet, kā dzīvojamās mājas veido pilsētas identitāti.

 

Šis kurss ļaus iepazīties ar pamatelementiem un tendencēm, kas šodien nosaka ilgtspējības praksi arhitektūrā. Tajā ievērota starpdisciplināra pieeja, kas ietver darbības novērtējumu (performance assessment) un pilsētu attīstības politiku.

 

Kurss būs tuvs tiem, kuriem patīk ceļot un kuri vēlas atklāt arhitektūras ietekmi politikas, sabiedrības un kultūras veidošanā.

 

Tiem, kas interesējas par arhitekta un pilsētplānotāja profesiju – atklājiet, kā telpiskā dizaina profesionāļi maina sabiedrību.

 

Šajā kursā tiek pētīta Ķīnas bagātīgā un daudzveidīgā arhitektūras vēsture. (Mandarīnu valodā ar subtitriem angļu valodā).-->