Godalgotā flīžu kolekcija interjera un āra virsmu apdarei – Carácter no prestižā itāļu ražotāja Marazzi. Jaunās paaudzes akmens masas flīzes ar novatorisku akmens izskatu ir lielisks un ilgtspējīgs risinājums. Tā ir mūsdienīga, kaļķakmens iedvesmota kolekcija ar plašām pielietojuma iespējām.

Carácter sienas un grīdas flīzes uzlabotas ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem:

  • Antibakteriālas: Ražošanā pielietotā jaunā Puro tehnoloģija nodrošina izcilas antibakteriālās, higiēniskās un virsmas aizsardzības īpašības (iznīcinot līdz 99,9% baktēriju un citu kaitīgo mikroorganismu uz flīzes virsmas),
  • Ar uzlabotām pretslīdes īpašībām: Šīs flīzes ir izcils materiāls grīdas apdarei, jo tikušas papildinātas ar tehnoloģiski uzlaboto StepWise™ risinājumu, kas pretslīdes koeficientu R11C apvieno ar maigu taktīlo sajūtu.
  • Ilgtspējīgas: Pateicoties videi draudzīgai pieejai – 40% produkta ir izgatavoti no otrreiz pārstrādātiem materiāliem.

 

Kolekcija sīvā konkurencē ieguvusi nozares zīmīgos apbalvojumus: uzvarētāja nominācijā “Labākais grīdas seguma materiāls” (MUUUZ International Awards (FRA)) un uzvarētājs nominācijā “Labākais dizains mājai” (Wallpaper Design Awards 2021 (UK)).

 

Carácter ir daudzpusīga kolekcija, kas apvieno minimālistisku pieeju toņos Blanco, Arena un Greige, kopā ar ekspresīvu akmens oļu tekstūru. Papildus pamata toņiem un dizainiem, Carácter kolekcijā iekļautas arī eklektiska dizaina dekoratīvās flīzes sienu apdarei.

Kolekcijā pieejamas 30x60cm līdz 60x120cm lielas flīzes, kuras raksturo daudzpusīga elegance. Tās vienā interjerā ļaus veiksmīgi apvienot dabiskuma esenci un laikmetīgu stilu.

Flīžu saloni

vai zvaniet:

+371 20237773

Ražotajs

Lejuplādēt katalogu

Carácter katalogs