Milānas dizaina nedēļa 2021: iedvesma no zīmoliem

09.09.2021
Visi jaunumi

Iedvesma no Milānas dizaina nedēļas 2021 – lielākā ikgadējā pasākuma, kas apvieno dizaina profesionāļus no visas pasaules. Tas ietver gan ievērojamo mēbeļu izstādi Salone del Mobile, gan simtiem pasākumu visā pilsētā, īpaši dizaina kvartālos, kuros atrodas arī mūsu pārstāvēto zīmolu saloni. Aicinām Jūs ieskatīties zīmolu veidoto stendu un salonu dizainos, lai uzzinātu par jaunākajām apdares materiālu tendencēm tieši no Milānas.

Zīmola Atlas Concorde salons Milānā, kurā izvietotas jaunākās flīžu kolekcijas, tai skaitā tās, kas veidotas, sadarbojoties ar atpazīstamiem arhitektiem, dizaineriem, un jaunos, no lielformāta flīzēm veidotos vannas istabas mēbeļu risinājumus – projektā Habitat.

 

Milānas dizaina kvartāla pērle – flīžu ražotāja Marazzi ekspozīcijas telpa, kas ietērpta kolekciju Rice un Mystone Travertino flīzēs. 

 

Viens no ikgadējiem un atzītiem pasākumiem ir pasaulē atzītā žurnāla Elle Decor Italy veidotais viesnīcas interjers, kas katru gadu apkopo jaunākās flīžu tendences vienuviet. 

Tajā šogad ietvertas zīmolu Marazzi (tumši zaļās Lume sienas flīzes saspēlē terrazzo iedvesmoto lielformāta Grande Ghiara Minuta Mix) un Ornamenta (aprikožu oranžās Manufatto sienas flīzes un grafiskās Manifesto kolekcijas) flīzes. 

 

📷 Atlas Concorde, Marazzi, ORNAMENTA, Elle Decor Italia

 

Visas minēto un citas jaunāko kolekciju flīzes aicinām aplūkot salonos Rīgā un Liepājā – vairāk – kontaktu sadaļā. -->