Ekskluzīvu flīžu izpārdošana – atlaides līdz pat 50%

01.07.2021
Visi jaunumi

Iepazīstieties ar plašo izpārdošanas flīžu kolekciju klāstu flīžu noliktavas E-veikalā! Pasteidzieties – akcijas piedāvājuma preces pieejamas ierobežotā daudzumā!

Izpārdošanas atlaides līdz pat -50% augstākās kvalitātes itāļu flīzēm – HL Studija e-veikalā un flīžu salonos Rīgā, Liepājā. Izpārdošanas piedāvājumā atradīsiet sienas flīzes, grīdas flīzes, akmens masas flīzes ar ievērojamu atlaidi. Labākās flīzes Jūsu remontam – dažādos toņos, dizainos un izmēros. Tikai līdz 31.08.23. vai kamēr flīzes pieejamas – plašākā noliktavas izpārdošana HL Studija salonos un e-veikalā! 

HL Studija piedāvā simtiem flīžu kolekciju no ievērojamākajiem flīžu ražotājiem Itālijā, Spānijā un Portugālē. Pašlaik uzņēmumam HL Studija ir divi flīžu saloni: viens Rīgā un viens Liepājā, kā arī lielākā Itālijas flīžu noliktava Baltijas valstīs! HL Studija salonos Jūs atradīsiet visu veidu un pielietojuma flīzes – glancētas, matētas, strukturētas, pulētas, pārklātas ar glazūru un stiklu, kā arī flīžu un stikla mozaīku. Flīžu noliktavā – akcija, izpārdošanas piedāvājumi, īpašie piedāvājumi un atlaides flīzēm. Mūsu kolekciju klāstā atradīsiet sienas flīzes, grīdas flīzes, kas atbilst šī brīža aktuālākajām modes tendencēm: dabīgā akmens interpretācijas, dabīga koka interpretācijas, rakstainas flīzes, betona imitācijas. Tāpat piedāvājumā saglabājas klasiskas vērtības, kā: tehniski mono toņi, angļu stils, jūgendstils, un Provansas stils. Pēdējā laika īpašais jaunums – Lielformāta flīzes izmērā līdz 320x160cm! Atklāj ieguvumus un iespējas: Lielformāta flīzes.-->