HL Studija interjera projekta stāsts: Hampton by Hilton Riga Airport

25.08.2022
Visi jaunumi
PROJEKTA STĀSTS

Hampton by Hilton Riga Airport

Nupat, 2022. gada pavasarī, durvis vēra pirmā Hampton by Hilton viesnīca Latvijā – Hampton by Hilton Riga Airport. Veiksmīgas sadarbības rezultātā ar pasūtītāju, arhitektu un dizaineriem tapa teicams viesnīcas interjers, kas atbilst Hilton viesnīcu ķēdes augstajiem standartiem.

Viscaur projektā tika iekļauts daudzveidīgs klāsts ar HL Studija piedāvātajiem produktiem un nestandarta risinājumiem – aicinām tos apskatīt šī interjera projekta stāstā!

Jūsu iedvesmai – atskats un idejas augstvērtīga un interesanta projekta izstrādei, ko kvalitātes un radošuma ziņā iedvesmojis Hampton by Hilton.

Kā stāsta Hampton by Hilton pārstāvji, Viesnīcas dizains līdzinās citām šī zīmola viesnīcām, tāpēc visi, kuri jau iepriekš apmetušies Hampton by Hilton viesnīcā, var relaksēties jau sev ierastā vidē, savukārt viesi, kuri šeit apmetas pirmo reizi, var pilnībā izbaudīt nomierinošo atmosfēru”. Dizaina konceptā iekļauti tikai augstvērtīgi produkti un mūsdienīgi risinājumi, tādējādi saglabājot Hilton kvalitātes zīmi.

HL Studija piegādāto produktu vidū – flīzes un grīdas segumi – tai skaitā speciāli, pēc arhitekta un dizainera skicēm veidoti paklāji, augstvērtīgi gumijas segumi, vinila grīdas segumi un kājslauķi.

MĪKSTIE GRĪDAS SEGUMI

PAKLĀJI

Viesnīcas interjerā nepaliks nepamanīti augstvērtīgie vācu rūpnīcas Halbmond paklāji – ražoti speciāli pēc pasūtītāja izstrādāta dizaina, izvēloties konkrētus toņus no RAL kataloga un veidojot pasūtītājam vēlamus rakstus. Zīmola vizuālo valodu vēstošie paklāji tika ieklāti viscaur viesnīcai – ieejas un atpūtas zonās, gaiteņos, viesnīcas numuros, konferenču zālēs.

PAKLĀJU DAUDZVEIDĪBA

Īpaša meistarklase tika demonstrēta ne vien paklāju ražošanā, bet arī to ieklāšanā. Papildus klasiskajiem, uz grīdas uzliekamajiem paklājiem, projektā tika iekļauti arī iesēdināmie paklāji, kas pieprasīja īpaši prasmīgu flīžu grīdas piegriešanu un vizuālu sapludināšanu ar paklājiem.

VINILS

Lai viesnīcas numuros nodrošinātu viegli kopjamu, praktisku un lietošanai atbilstošu grīdas segumu, tika izvēlēts vinila segums no atzītā franču ražotāja Tarkett. Vinila grīdas seguma kolekcija iD 70, 20x120cm izmērā. Materiālam piemītošā vienkāršā ieklāšana sekmēja bez pūlēm uzstādīt 1600m2 vinila segumu viesnīcas projekta ietvaros.

GUMIJAS SEGUMS Viesnīcas sporta un fitnesa zālei – EPDM gumijas segums. Izgatavots pēc pieprasījuma. Ražots no granulām, nevis no pārstrādātas gumijas – tāpēc neizdala nepatīkamu smaku (salīdzinājumā ar pārstrādātas gumijas materiāliem).

ĪPAŠI RAŽOTAS FLĪZES UN KĀJSLAUĶI

FLĪZES

Projekta interjera speciālisti un pasūtītājs izvēlējās vislabāko veidu, kā savu vīziju iedzīvināt pilnībā un bez kompromisa. Flīzes tika pasūtītas Spānijas rūpnīcā TODAGRES, kas piedāvā īpašu flīžu risinājumu izveidi. Publiskajās labierīcībās tika realizēts sienas flīžu zīmējums, kas sastāv no 3 dažādu izmēru un 4 dažādu toņu flīzēm, gan ar matētu, gan glancētu virsmu, kas ražotas īpaši Hampton by Hilton Riga Airport.

KĀJSLAUĶI Visbeidzot, lai vienmēr noslogotā ieejas zona gadu desmitiem nemainītu savu izskatu un funkcionalitāti, tika izvēlēts Nīderlandes ražotāja ABIMAT īpaši izgatavotais ieejas zonas kājslauķis pēc pasūtītāja norādītiem izmēriem. Atvērtās konstrukcijas kājslauķis tika veidots ar 3rindu birstēm un poliamīda kasetēm, tā nodrošinot uzlabotu tīrību nākamajās zonās, jebkurā sezonā.