Itāļu flīžu kvalitāte – ko tā ietver?

05.09.2019
Visi jaunumi

flīzes tendences AtlasConcorde Marvel Dream HL STUDIJABieži klienti vēlas pārliecināties par flīžu kvalitāti un to, vai un kāpēc produkts ir tendenču topā. 
Tieši tāpēc šoreiz izvēlējāmies pastāstīt, kādas vērtības iemieso “Ražots Itālijā” kvalitātes zīme tiem produktu ražotājiem, ko pārstāvam savā salonā.

Flīzes – vai vērtīgs ieguldījums?

Vai vajadzīgs pierādījums tam, ka flīze kā materiāls ir izturējusi laika pārbaudi? Tās sākotnējā formā tika radītas pirms tūkstošiem gadu (aptuveni 9000 gadus p.m.ē.), tomēr gadu pēc gada flīzes ierindojas starp top dizaina tendencēm. Tāpēc esam pārliecināti, ka flīzes savu aktualitāti nezaudēs. Tieši otrādi, attīstoties tehnoloģiskajām iespējām, pieprasījums pēc flīzēm turpināsies.

Flīzes ir viens no būtiskākajiem elementiem, kas ietekmē telpas izskatu un sajūtu, ko tā veido. Tas ir apdares materiāls, ko nav plānots aizvietot vai atjaunināt pēc pāris gadiem.

 

Tādēļ ir vērts izvēlēties flīzes, kas:

  • Jums patiešām patīk un negribēsiet tās aizstāt pēc pāris gadiem;
  • Kalpos ilgi un būs kvalitatīvas gan funkcionalitātē, gan izskatā.

Kompromisi dizainā vai materiāla kvalitātē vien samazinās flīžu ilgmūžību.

Kvalitātes zīme “Made in Italy” 

Itālija izsenis ir vadošo ražotājvalstu top augšgalā: gan flīžu industrijā, gan ievērojamā daļā citu, ar dizainu saistītu industriju – savu pozīciju nodrošinot ar inovatīviem, pievilcīgiem dizaina risinājumiem un kvalitāti. Īpaši – keramikas un akmens masas flīžu izgatavošanā. Turklāt Itālijas flīžu piegādātāji savu sociālo pienākumu izpildei aktīvi izmanto arī ekoloģiskus un otrreizēji pārstrādātus materiālus.

Vairāki ražotāji atdzīvina šo kvalitātes zīmi savā interpretācijā, neaizmirstot arī par tās oriģinālajām vērtībām. Kā piemēru var minēt itāļu flīžu ražotāja Atlas Concorde pieeju “Made in Italy” kvalitātes zīmei. Viņu zīme atspoguļo tādas spēcīgas vērtības stils, dizains, produkta kvalitāte, kā arī cieņa pret vidi un cilvēkiem, kas tajā dzīvo.

 

 

 

Kā augstā kvalitāte tiek panākta?

Itāļu globāla mēroga ražotāji iegulda lielākus līdzekļus pētniecībai, projektēšanai un ražošanai. Tā rezultātā tiek radītas flīzes, kas ir labi pārdomātas, ar precizitāti dizainā un ir lieliska dabīgu materiālu – piemēram, marmora vai akmens – kopija. Kvalitāte “iet roku rokā” ar ilgtspējību, kas tiek iestrādāta jau produktu plānošanā un ražošanā. To panāk, izmantojot videi draudzīgas tehnoloģijas, augstas kvalitātes un drošas izejvielas, papildus radot labākus darba apstākļus personālam.

PADOMS: Lai gūtu patiesu izpratni par itāļu dizainu un kvalitāti, iesakām izvēlēties dažus paraugus no lētāko līdzinieku plauktiem citviet. Tā uzskatāmi redzēsiet dizaina un materiāla atšķirības.

Rēķiniet kopējās izmaksas,
ne tikai m2 cenu:
 Lētāks materiāls var sākotnēji šķist pievilcīgāks, ja apskatāt cenu par kvadrātmetru, bet, aprēķinot kopējās izmaksas, Jūs redzēsiet, ka maksāsiet salīdzinoši nelielu summu, lai iegūtu ilglaicīgu kvalitāti, ko novērtēsiet gadu desmitiem.

 

 

Flīžu kolekcijas attēlos:

”Marvel dream” sienas un grīdas flīzes no Atlas Concorde: ”Ultramarine”, ”Brazil Green” (izmērā līdz 120×278 cm)
”D_Segni” flīzes Venēcijas stilā no ražotāja Marazzi (izmērā 20×20 cm)

 

Avots: Atlas Concorde, TILE magazine, Marazzi, Remodelista.