Jaunākās itāļu flīžu kolekcijas mūsdienīgam interjeram

04.03.2021
Visi jaunumi

Interjera tendences 2021. gadā: šogad speciālisti apdares materiālu kategorijā min vairākas jaunas un jau esošas stila iezīmes, kas tuvākajās sezonās noteiks mājokļa pārvērtību virzību. Vannas istabas nu arvien vairāk funkciju un dizaina ziņā atgādina īstenu SPA. Vizuāli tiek nojauktas robežas starp sienām, grīdām, mēbeļu virsmām un ārtelpām, izmantojot monolītus materiālus, piemēram, lielformāta flīzes. Aktuālāki kļūst interjeri ar terakotas un citu pirmatnējo, autentisko flīžu versiju apdari. Vēl joprojām TOP augšgalā gozējas sešstūra formas flīzes – tā sauktie heksagoni – saskaņojot tos jaunās pretkrāsu un komplimentējošo krāsu kombinācijās (eng. – “Color-blocking“).

Lai iedvesmotu un palīdzētu veidot mūsdienīgu un kvalitatīvu interjeru – ja paredzēts remonts vai plānota jaunbūve – apkopojām 6 jaunākās prestižu ražotāju flīžu kolekcijas no Itālijas.

 

1. FLAUTI sienas flīžu kolekcija

Ceramica Vogue sadarbībā ar arhitektu biroju Marcante-Testa  radījusi unikālu glazētas akmens masas flīžu kolekciju ar 3D šarmu – FLAUTI. Flīžu daudzšķautņainā virsma atstaro gaismu, to laužot dažādos virzienos, sienas izstaro dzīvīgumu un piešķir “kustību” telpai.  Šī trīsdimensionālo flīžu kolekcija sīvā konkurencē nupat ieguva prestižo Archiproducts Design Awards 2020 balvu.

2. MARVEL SHINE lielformāta flīzes

Zīmola Atlas Concorde flīžu kolekcija MARVEL SHINE ir veltījums Itālijas baltā marmora skaistumam, kas gadsimtiem spēlējis nozīmīgu lomu monumentālajā mākslā un arhitektūrā. Sadarbībā ar vadošajiem marmora speciālistiem izstrādāti 4 jauni flīžu dizaini, sniedzot niansētus risinājumus prasīgākajiem dizaina entuziastiem – tostarp arī lielformātā.

3. MATERIA PRIMA sienām un grīdām

Ražotāja CIR mūsdienīgā flīžu kolekcija MATERIA PRIMA, kuras mērķis ir akcentēt flīžu dizaina pirmatnīgumu un tā šarmu. Akmens masas flīžu kolekcija sienām un grīdām ietver plašu izmēru, toņu un formu klāstu, paverot iespējas veidot unikālas savstarpējās kombinācijas.

4. PRISM lielformāta flīzes

Aktuālo 13 toņu flīžu kolekcija PRISM (ražotājs Atlas Concorde) veidota, apvienojot betona faktūras raupjumu ar samtainu epoksīda pārklājumu – tā interjerā ienesot īpašu maigumu un eleganci. Krāsu paleti šai akmens masas flīžu kolekcijai izstrādājis slavenais itāļu arhitekts Pjero Lisoni (Piero Lissoni). Kolekcija ietver arī tik ļoti aktuālās lielformāta flīzes izmērā 160x320cm.

5. VERO akmens masas flīzes grīdai

Ozolkoka iedvesmotā kolekcija VERO no Marazzi ir solis uz priekšu tehnoloģisko inovāciju jomā, kas rezultējas izturīgā un kvalitatīvā akmens masas materiālā ar pārsteidzoši dabīgu un reālistisku koka dēļu izskatu. Flīžu “dēļi” pieejami 180cm garumā, četros izsmalcinātos toņos – no klasiska gaiša ozola līdz piesātinātai tumšai koka virsmai.

6. VENTI BOOST flīzes grīdai un sienām

Flīžu kolekcija VENTI BOOST no Atlas Concorde radīta, iedvesmojoties no senlaicīgā 19. un 20.gs flīžu dizaina, kas rotāja greznas ēkas un pilis. Senais flīžu dizains kolekcijā interpretēts, apvienojot askētisko Ziemeļvalstu dizainu ar Vidusjūras krāsu paletes spilgtajiem toņiem, un rokām darinātu betona klājuma skaistumu. VENTI BOOST ir radītas, lai tās viegli kombinētu ar klientu tik iecienītajām, un populārajām pamata kolekcijām – BOOST un BOOST PRO.

 

Iedvesmojieties no jaunākajām kolekcijām un atrodiet sev piemērotāko – iespējams, kādu no šīm! Uzzināt vairāk un konsultāciju par materiāliem pieteikt iespējams, sazinoties ar mūsu zinošajiem speciālistiem!-->