Jaunums – koka-alumīnija panorāmas bīdāmās durvis

21.09.2021
Visi jaunumi

JAUNUMS! Koka-alumīnija
panorāmas bīdāmās durvis
3.20m augstumā

 

Panorāmas bīdāmās durvis

Balstoties uz Ministru kabineta noteikumiem Nr. 383 par ēku energosertifikāciju, pēc 2021. gada ēkas jābūvē vēl energoefektīvākas nekā šobrīd, tām turpmāk atbilstot gandrīz nulles enerģijas ēku prasībām.

Visas minētās konstrukcijas atbilst mūsdienīgiem tehnoloģiskajiem un kvalitātes standartiem, kā arī spēj apmierināt augstas energoefektivitātes prasības. Daļa ražoto sistēmu ieguvušas arī Vācijas institūta “IFT Rosenhaim” sertifikātu, padarot tās piemērotas kā tradicionālajai, tā arī pasīvo ēku būvniecībai.

 

Jaunums!

Iepazīstieties, jaunums – koka-alumīnija bīdāmās durvis, līdz pat 3,20m augstumā! Šīs koka-alumīnija bīdāmās durvis ir atbilde uz šobrīd augošo tendenci un pieprasījumu pēc arvien lielākām stiklotajām konstrukcijām arhitektūrā. Tā tiek iegūts iespaidīgs vizuālais efekts, tajā pat laikā uzrādot teicamus tehniskos rādītājus – siltumizolāciju, vēja slodžu izturību u.c.

kvalitativas koka aluminija bidami lokamas durvis

 

Uz āru veramo koka-alumīnija salokāmo durvju priekšrocības:

  • Sniedz iespēju nemanāmi sapludināt robežu starp iekštelpām un āru, vizuāli paplašinot telpu,
  • Aktīvā vērtne ērtai ikdienas lietošanai,
  • Salokāmās durvis, iekļaujot līdz pat 16 vērtnēm (8+8), ļauj sasniegt maksimālo 19m konstrukcijas platumu (maksimālais durvju vērtnes augstums – 3,6m, platums – 1,2m),
  • Durvju vēršanās virziens – uz āru – garantē vietas ietaupījumu iekštelpās.

Koka-alumīnija stiklotie risinājumi

 

Divu krasi atšķirīgu materiālu apvienojuma rezultātā tiek iegūta konstrukcija, kas ļauj izmantot jaunus tehnoloģiskus risinājumus ēku projektēšanā un celtniecībā. Stikloto konstrukciju tirgotājs HL Studija kopā ar to ražotāju Aile Grupa aicina iepazīties ar koka-alumīnija logu, durvju un fasāžu stikloto risinājumu iespējām!

 

Par konstrukcijas pamatelementu tiek izmantots koks, kas nodrošina augstu siltumizolāciju, piešķir konstrukcijai dabisku un mājīgu sajūtu telpas iekšpusē. Alumīnija galvenais uzdevums ir aizsargāt koku no ārējās vides ietekmes: vēja, lietus un sniega. Papildus tiek paaugstināta arī konstrukcijas drošība.

Kvalitativas koka aluminija bidami lokamas durvis

 

Šie stiklotie risinājumi ir mūsdienīgipiemēroti Latvijas mainīgajiem laikapstākļiem, ar augstu energoefektivitāti un ilgu kalpošanas laiku.

 

Konstrukcijas koka daļas pieejamas vairāk nekā 200 krāsās, bet alumīnija konstrukcijas – visās RAL kataloga piedāvātajās krāsās. Koka elementi pieejami arī ar lakas un eļļas pārklājumu, kas nodrošina koka dabiskā izskata saglabāšanu. Visas koka virsmas apdarē izmatotās krāsas, lakas un eļļas ir ražotas uz ūdens bāzes, nodrošinot ekoloģiski drošu produktu.

 

 

Logu un durvju ekspozīcija salonā

HL Studija sadarbībā ar uzņēmumu Aile Grupa piedāvā Latvijā ražotu augstas kvalitātes koka-alumīnija logu, durvju un fasāžu stikloto risinājumu ražošanu, montāžu. Gaidīsim Jūs apskatīt plašo un pilnībā funkcionālo koka-alumīnija stikloto produktu ekspozīciju HL Studija salonā Rīgā