Mājīgas un izturīgas – koka-alumīnija stiklotās konstrukcijas

15.02.2021
Visi jaunumi

Koka-alumīnija stiklotās konstrukcijas

Divu krasi atšķirīgu materiālu apvienojuma rezultātā tiek iegūta konstrukcija, kas ļauj izmantot jaunus tehnoloģiskus risinājumus ēku projektēšanā un celtniecībā. Stikloto konstrukciju ražotājs un tirgotājs HL Studija aicina iepazīties ar koka-alumīnija logu, durvju un fasāžu stikloto risinājumu iespējām!

Par konstrukcijas pamatelementu tiek izmantots koks, kas nodrošina augstu siltumizolāciju, piešķir konstrukcijai dabisku un mājīgu sajūtu telpas iekšpusē. Alumīnija galvenais uzdevums ir aizsargāt koku no ārējās vides ietekmes: vēja, lietus un sniega. Papildus tiek paaugstināta arī konstrukcijas drošība.

Šie stiklotie risinājumi ir mūsdienīgi, piemēroti Latvijas mainīgajiem laikapstākļiem, ar augstu energoefektivitāti un ilgu kalpošanas laiku.

Kvalitativas koka aluminija bidami lokamas durvis

Konstrukcijas koka daļas pieejamas vairāk nekā 200 krāsās, bet alumīnija konstrukcijas – visās RAL kataloga piedāvātajās krāsās. Koka elementi pieejami arī ar lakas un eļļas pārklājumu, kas nodrošina koka dabiskā izskata saglabāšanu. Visas koka virsmas apdarē izmatotās krāsas, lakas un eļļas ir ražotas uz ūdens bāzes, nodrošinot ekoloģiski drošu produktu.

Vai zinājāt?

Balstoties uz Ministru kabineta noteikumiem Nr. 383 par ēku energosertifikāciju, kopš 2022. gada ēkas ir jābūvē vēl energoefektīvākas nekā agrāk, tām turpmāk atbilstot gandrīz nulles enerģijas ēku prasībām.

Visas minētās konstrukcijas atbilst mūsdienīgiem tehnoloģiskajiem un kvalitātes standartiem, kā arī spēj apmierināt augstas energoefektivitātes prasības. Daļa ražoto sistēmu ieguvušas arī Vācijas institūta “IFT Rosenhaim” sertifikātu, padarot tās piemērotas kā tradicionālajai, tā arī pasīvo ēku būvniecībai.

Jaunums!

Iepazīstieties ar mūsu jaunumu – uz āru veramās salokāmās durvis, līdz pat 19m platumā un 3,6m augstumā! Šīs koka-alumīnija salokāmās durvis ir atbilde uz šobrīd augošo tendenci un pieprasījumu pēc arvien lielākām stiklotajām konstrukcijām arhitektūrā.

Uz āru veramo koka-alumīnija salokāmo durvju priekšrocības:

  • Sniedz iespēju nemanāmi sapludināt robežu starp iekštelpām un āru, vizuāli paplašinot telpu,
  • Aktīvā vērtne ērtai ikdienas lietošanai,
  • Salokāmās durvis, iekļaujot līdz pat 16 vērtnēm (8+8), ļauj sasniegt maksimālo 19m konstrukcijas platumu (maksimālais durvju vērtnes augstums – 3,6m, platums – 1,2m),
  • Durvju vēršanās virziens – uz āru – garantē vietas ietaupījumu iekštelpās.

Logu un durvju ekspozīcija salonā

HL Studija piedāvā Latvijā ražotu augstas kvalitātes koka-alumīnija logu, durvju un fasāžu stikloto risinājumu ražošanu, montāžu. Gaidīsim Jūs apskatīt plašo un pilnībā funkcionālo koka-alumīnija stikloto produktu ekspozīciju HL Studija salonā Rīgā

Nosūtiet mums informāciju par savu projektu un stiklotajām konstrukcijām tajā, izmantojot šo saiti vai uz e-pastu: [email protected], un jau drīzumā saņemsiet piedāvājumu – tāmi, ko sastādījuši mūsu zinošie speciālisti un inženieri.