Projekts Dublinā – koka-alumīnija logi un durvis

28.08.2019
Visi jaunumi

Nākamās paaudzes koka-alumīnija stiklotās konstrukcijas ekskluzīvam dzīvojamo māju projektam Dublinā

 

Projekta apraksts:

 

Prestižajās modernās arhitektūras mājās Dublinā arhitekts bija iecerējis unikālus stiklus bez rāmjiem, tādēļ tika izvēlētas tieši COto 62 konstrukcijas durvīm un logiem. Tās ir skandināvu stila stiklotās sistēmas – īpaši piemērotas mūsdienīgiem un aksētiskiem arhitektūras projektiem.

 

Koka alumīnija logi un durvis HL Studija wood aluminium windows doors uk

 

Papildus logiem, durvīm un stiklotajiem stūriem, dzīvojamajās mājās tika uzstādītas arī HL Studija saražotās 6 metrus augstās un 4,2 metrus platās stikla konstrukcijas – fasādes stiklotie risinājumi. Neskaitot iespēju iekļauties moderni arhitektoniskajā izskatā, vēl viena priekšrocība šiem risinājumiem ir tā, cik lielu dabīgo, silto dienas gaismu šāda konstrukcija spēj ienest ēkā. Tā bezrūpīgi savieno āra plašumu ar iekštelpām, tajā pat laikā saglabājot lieliskas energoefektivitātes prasības. 

 

Koka alumīnija logi un durvis HL Studija wood aluminium windows doors uk

 

Stikla stūri bez rāmjiem

 

Arhitekts iztēlojās spožu un vieglu, tīru iekštelpu, kas, tādējādi, būtiski iedvesmoja lielo logu un durvju izvēli un novietojumu. Viens no arhitekta galvenajiem mērķiem bija panākt “pagalma ienākšanu mājā” un patiesi atdzīvināt ideju par dzīvošanu tuvu dabai. Galvenais mērķis bija sasniegt ļoti šauru profilu, taču lielos apmēros, un vienlaikus saglabājot ārkārtīgi zemu U-vērtību. 

 

HL Studija koka aluminija logi durvis

 

Vairāk attēlu skatīt šeit!-->