Virsmu saplūšana: Lielformāta flīzes

13.03.2020
Visi jaunumi

Viena no šī gada top tendencēm – grīdas un sienas flīžu saplūšana ar citām virsmām, veidojot vienotību virsmās ar lielformāta flīžu palīdzību (izmērā līdz 1,60 x 3,20 m). Kādas priekšrocības sniedz šāda risinājuma ieviešana?

 

Augsta funkcionalitāte:

Flīzes iespējams izmantot grīdām, sienām, terasēm, kā arī mēbeļu (piem., virtuves iekārtu) apdarei, iegūstot vienotu, pilnīgi sinhronu koptēlu. Tādā veidā telpa izskatīsies plašāka un gaisīgāka.

 

Reālistisks materiāla efekts:

Tehnoloģiski attīstītā apdruka nodrošina perfektu interpretāciju šobrīd tik populāro dabas materiālu tekstūrām: marmoram, terazzo, anodētam metālam, betonam un koka dēļiem.

 

Vienkārša kopšana:

Lielformāta flīžu apdare ir ideāli piemērota cilvēkiem ar dinamisku dzīvesveidu, mazu bērnu vecākiem, kā arī mājdzīvnieku īpašniekiem. Flīžu virsma ir antibakteriāla un viegli tīrāma.

 

Ilgi kalpo un ir videi draudzīgas:

Flīzes ir izturīgs apdares materiāls, kas, atbilstoši izvēlēts un uzstādīts, kalpos visu Jūsu mūžu. Tās neuzsūc mitrumu, atgrūž traipus un ir izturīgas pret ārējo ietekmi: skrāpējumiem un lielām temperatūras svārstībām. Turklāt ražotāji, ar ko sadarbojamies, ievēro Pasaulē atzītus ilgtspējības principus un ekoloģiskās vadlīnijas.-->