3 flīžu tendences 2023. gadam

13.02.2023
Visi jaunumi

Vai drīzumā plānojat mājokļa pārvērtības un nezināt, kādas flīzes ir aktuālas un iederēsies Jūsu jaunajā interjerā? Mēs, HL Studija speciālisti ar ilggadēju pieredzi, esam apkopojuši galvenās tendences flīžu pasaulē un interjera dizainā, kas palīdzēs izveidot skaistu un gaumīgu interjeru ikvienam! HL Studija flīžu eksperti ik gadu apmeklē izstādes Itālijā, lai uzzinātu par jaunākajām interjera un apdares materiālu tendencēm pirmie, un padarītu tās pieejamas saviem klientiem.

Flīžu tendence Nr. 1 – roku darba efekts

Roku darba efekta dizains ļauj panākt interjerā īpaši autentisku raksturu. Šādu mūsdienīgo flīžu kolekciju iedvesma – zīmīgie 20.gs. modernisma interjeri. Paredzams, ka tuvākajos gados redzēsim šādas flīzes neskaitāmos interjeros, dažnedažādās variācijās. Roku darba efekta flīzes ir piemērotas mūsdienīgiem interjeriem, modernisma, skandināvu un Art Deco stila interjeriem.

Flīzes ar roku darba efektu HL Studija noliktavā – kolekcijās Lume un Zellige (ražotājs Marazzi, Itālija). LumeNr.1 pieprasītākā flīžu kolekcija 2022. gadā, HL Studija flīžu salonos.

Profesionāļu ieteikums: izvēloties šādas flīzes, sausās telpās tās iespējams izvietot vienu pie otras, taču uz grīdas un mitrās telpās ieteicams starp tām veidot šuves 2mm+ lielumā.

Flīžu tendence Nr. 2 – dabīgā akmens iedvesma

Tendence, kas mijās ar mūžzaļām vērtībām – dažādu akmens veidu iedvesmotu flīžu dizaini. Šobrīd aktuālākie akmens veidi: travertīns, kaļķakmens, un nu jau klasiskā vērtība – marmors – viss atveidots flīžu dizainā.

Šādas flīzes sniedz iespēju interjerā un arhitektūras risinājumos iekļaut akmens dizainu, bez kompromisiem un sarežģītas šādu virsmu uzturēšanas. Flīzes būs vienkārši kopjamas, izturīgas un antibakteriālas, tā apsteidzot atveidojamo materiālu. Mūsdienu tehnoloģiskās iespējas padara flīzes neatšķiramas no akmens, ietverot tā dzīslojumu un dabā vērojamo unikālo toņu variāciju.

Akmens flīzes var kalpot gan kā pamata fons interjerā, kurā ļauties spēlei ar akcentējošām mēbelēm un santehniku, gan arī kā galvenais akcenta elements, kas būs atmiņā paliekošs, taču ilgmūžīgs savā dizainā. Viens no šādiem akcentējošiem akmens flīžu veidiem ar īpašu raksturu – Ceppo di Gré. Flīžu dizains radīts, iedvesmojoties no tipiskā Itālijas ziemeļu daļā iegūta akmens veida ar tādu pašu nosaukumu – Ceppo di Gré.

Turpretī, silto toņu interjerā lieliski iederēsies kaļķakmens dizaina flīzes – kolekcija Lims, un akmens/betona iedvesmotā flīžu kolekcija Boost Pro.

Flīžu tendence Nr. 3 – lielformāta flīzes

Lielformāta flīzes – īpaši mūsdienu prasībām radīts risinājums. Šīs apjomīgās akmens masas flīzes (izmērā līdz 3 metriem) nodrošina 100% autentisku akmens izskatu. Turklāt, tehnisko īpašību ziņā, lielās flīzes ievērojami apsteidz atveidojamo materiālu. Interjers vai āra dizains ar lielformāta flīzēm veidos elpu aizraujošu izskatu, un vizuāli palielinās kā nelielas, tā arī plašas telpas.

Īpašības, kas padara lielformāta flīzes par izcilu materiālu teju jebkuras virsmas apdarei:

  • Ekskluzīvs izskats interjerā un eksterjerā,
  • Augsta izturība,
  • Antibakteriāla, viegli kopjama virsma,
  • 100% reālistisks atveidojamā materiāla efekts.

Apskatiet flīzes salonos Rīgā un Liepājā!

Nāciet uz HL Studija flīžu salonu kvartālā DECCO CENTRS (Rīgā) vai t/c BIG FISH (Liepājā), kur mūsu zinošie speciālisti palīdzēs izvēlēties tieši Jums atbilstošāko no plašā flīžu noliktavas piedāvājuma, vai pasūtīt jebkuras flīzes no mūsu daudzveidīgajiem ražotāju katalogiem!