GRANDIOZĀ FLĪŽU IZPĀRDOŠANA


Tikai līdz 2023. gada 31. janvārim – GRANDIOZĀ FLĪŽU IZPĀRDOŠANA HL Studija salonos un E-veikalā! Visām flīzēm plašajā augstvērtīgo flīžu noliktavā atlaides no 20% līdz 50%! Izpārdošanas piedāvājumā atradīsiet kvalitatīvas sienas flīzes, grīdas flīzes, flīzes āra apdarei, mozaīkas un dekoratīvos elementus no prestižākajiem flīžu ražotājiem Eiropā. Pasteidzieties – flīzes pieejamas ierobežotā daudzumā!

Plašajā ”HL Studija” piedāvājumā – desmitiem flīžu kolekciju no ievērojamākajiem flīžu ražotājiem Itālijā, Spānijā un Portugālē. Tās iespējams iegādāties flīžu e-veikalā un klātienē – HL Studija flīžu salonos Rīgā un Liepājā – tostarp atspoguļojot piedāvājumu no HL Studija noliktavas – lielākās Itālijas flīžu noliktavas Baltijas valstīs

Atlaides nesummējas. Izpārdošanas piedāvājums ir spēkā noliktavas flīžu kolekcijām, iegādājoties flīzes HL Studija salonos vai flīžu e-veikalā līdz 31.01.2023.

Pieprasītākās flīžu kolekcijas izpārdošanas piedāvājumā

Populārākā marmora dizaina kolekcija pasaulē – MARVEL (Atlas Concorde)

Mūžam aktuāla – betona iedvesmotā EVOLVE (Atlas Concorde)

TREVERKMORE – koka izskats ar lielisku izturību un vieglu kopšanu (Marazzi)

Elegantā flīžu kolekcija KONE – sienām un grīdām (Atlas Concorde)

Radošumu raisošās, klasiskās sienas flīzes BISELADO (Ceragni)

Neatradāt meklēto? Sazinieties ar HL Studija flīžu speciālistiem, kas palīdzēs piemeklēt tieši Jums piemērotākos apdares materiālu risinājumus!