Alumīnija logi


Alumīnija konstrukcijas mūsdienās plaši tiek izmantotas būvniecībā kā stiklojuma nesošais karkass, kas dēļ savām tehniskajām īpašībām ļauj veidot sarežģītus arhitektoniskos risinājumus. Alumīnijs ir materiāls, kas sevī apvieno gan vieglumu, gan cietību. Tas ir izturīgs un vienlaikus estētisks, un ļauj 21. gadsimta cilvēkam dzīvot gaismā, vieglumā un atvērtībā.

AILE Grupa inženieri un ražošanas profesionāļi ir izkopuši zināšanas par alumīnija profilu sistēmu īpašībām un zina kā izveidot vēlamās struktūru formas visdažādākajos izmēros.  AILE grupa ražo pilnu alumīnija profilu sistēmu klāstu – durvis, logus, fasādes un elementfasādes, kā arī individuālus alumīnija konstrukciju risinājumus – jumtus, ziemas dārzus, iekštelpu starpsienas, kāpņu margas, nestandarta logus un durvis.

Pamatā Aile izmanto izejmateriālus no diviem Eiropā atzītākajiem sistēmu piegādātājiem – Schüco un Wicona.

Visbiežāk izmantotās Schüco logu/durvju sistēmas:  AWS/ADS 50NI; AWS/ADS 65; AWS/ADS 70; AWS/ADS 75; ASS 50; ASS70HI un to modifikācijas.

Visbiežāk izmantotās Wicona logu/durvju sistēmas: WICLINE/WICSTYLE 65 evo; WICLINE/WICSTYLE 75 evo; WICSLIDE un to modifikācijas