Fragmenta Arlecchino (full body)

 59.50 / m2 ar PVN 21%

Pilnas akmens masas flīzes no itāļu zīmola Ariostea – Fragmenta Arlecchino. Efektīgs dizains un augstvērtīgas ražošanas tehnoloģijas nodrošina flīžu kolekciju Fragmenta piemērotu grīdu, sienu virsmu apdarei un mūžīgu to kalpošanu. 

SKU: P612615 Pielietojumi: , ,
 m2 
Flīzes kopā:
1

Preces tonis var atšķirties no attēlā redzamās, kā arī var mainīties telpas apgaismojuma ietekmē. Dažādu partiju ietvaros iespējama neliela toņu atšķirība.


Neaizmirstiet par materiālu rezervi flīzēšanai! Balstoties uz mūsu ilggadējo pieredzi, rekomendējam pievienot vismaz 10% papildus no nepieciešamā apjoma flīžu atgriezumiem (10% - ja flīzes tiks ieklātas taisnās līnijās, 15% - ja tiks ieklātas pa diagonāli).


Produktu cenas e-veikalā var atšķirties no cenām flīžu salonos.

Apraksts

FRAGMENTA ir itāļu zīmola Ariostea pilnas akmens masas flīžu kolekcija, kas mūsu noliktavas izlasē pārstāvēta trīs dabīgā akmens toņos. Flīzes nav apdrukātas, bet gan visā tās biezumā veidotas no akmens gabaliņu masas. Ar šīs tehnoloģijas palīdzību tiek novērsts vizuālais grīdas seguma nodilums pat telpās ar visaugstāko noslodzi – īpaši sabiedriskajā, arī privātajā sektorā.

Elegantais dizains, apvienojumā ar tehnoloģiski augstvērtīgo ražošanu, šīs flīzes padara īpaši pievilcīgas modernu interjeru izveidei, kas savu aktualitāti nezaudēs mūžam.

Ievērības cienīgs, efektīgs un mūsdienu prasībām atbilstošs ir noliktavā pieejamais FRAGMENTA kolekcijas flīžu izmērs – 60x120cm lielas flīzes. Turklāt, flīzes ir ļoti izturīgas un ilgmūžīgas, piemērotas gan sienu, gan grīdu apdarei.

Papildus informācija

Dimensions 60 × 120 × 10 cm

Noderīgas preces-->